Veli Görüşme Saatleri

Aşağıdaki listede öğretmenlerimizin veli görüşme günü ve saatlerine yer alıyor. Aradığınız öğretmeninin adını arama kutusuna yazarak hemen sonuça ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle buradan iletişime geçiniz.


AVNİ BATMANOĞLU

Avni Batmanoğlu

FİZİK ÖĞRETMENİ
Ayla YAĞMUR

Ayla Yağmur

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-11:30
  • SAL13:45-16:40
  • CAR10:40-16:40
Aymerilette ŞEN

Aymerilette Şen

İngilizce Öğretmeni
AYŞE GİZEM ÇETİN

Ayşe Gizem Çetin

İngilizce Öğretmeni
Ayşe Gökçin SARAÇ

Ayşe Gökçin Saraç

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • PTS10:50-11:30
  • CUM11:40-12:20
Ayşe Mağrube ÖZCAN

Ayşe Mağrube Özcan

Sınıf Öğretmeni
AYŞEGÜL KUTLUER

Ayşegül Kutluer

Beden Eğitimi Öğretmeni
  • PTS11:30-16:40
  • SAL14:00-16:40
Ayten ÖZBEK

Ayten Özbek

Sınıf Öğretmeni
Banu DOĞAN

Banu Doğan

Matematik Öğretmeni
  • SAL09:00-12:20
  • CAR09:00-10:40
  • PER09:00-10:40
  • CUM09:00-11:30
Bayram SAKALLI

Bayram Sakalli

Matematik Öğretmeni
  • PTS13:00-14:30
  • CAR14:30-16:40
  • CUM09:00-11:30
Beyza ERTATAR

Beyza Ertatar

Akıl Oyunları Eğitmeni
Birsu YENİLMEZ

Birsu Yenilmez

İngilizce Öğretmeni
  • CAR09:00-14:30
  • CUM09:00-10:40
BURAK ULUSKAN

Burak Uluskan

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
BURÇİN BUĞUR

Burçin Buğur

Müzik Öğretmeni
BURCU ARSLAN

Burcu Arslan

Anasınıfı Öğretmeni
BUSE GÜL ALKIŞ

Buse Gül Alkiş

Görsel Sanatlar Öğretmeni
CANSU ARIKAN

Cansu Arikan

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-09:40
  • SAL10:00-10:40
CANSU BALIK

Cansu Balik

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Cansu TİRBEN KALMUK

Cansu Tirben Kalmuk

İngilizce Öğretmeni
CANSU TOKYAY

Cansu Tokyay

DRAMA EĞİTMENİ
Damla AKMAN

Damla Akman

Sınıf Öğretmeni
Doğan Arslan

Doğan Arslan

Sınıf Öğretmeni
EDA ARICILAR

Eda Aricilar

Ortaokul Rehber Öğretmeni
Elif ATEŞ

Elif Ateş

Almanca Öğretmeni
  • SAL10:00-10:40
EMRE KAYA

Emre Kaya

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
EMRE KOÇ

Emre Koç

Beden Eğitimi Öğretmeni
  • PTS10:50-11:30
ERBAY İNCE

Erbay İnce

Sınıf Öğretmeni
ERDEM GENCAL

Erdem Gencal

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
ESRA ÜLKÜ İĞNECİ

Esra Ülkü İğneci

Beden Eğitimi Öğretmeni
  • SAL12:25-13:00
  • CUM12:25-13:00
Evrim SEZER

Evrim Sezer

Kimya Öğretmeni
  • SAL09:00-10:40
  • CAR10:50-12:20
  • CUM09:00-12:20
Eyüp ELMAS

Eyüp Elmas

Türkçe Öğretmeni
  • PTS13:00-16:00
  • SAL13:00-15:20
  • CUM10:00-11:20
Ezgi TOPRAKOĞLU

Ezgi Toprakoğlu

Matematik Öğretmeni
  • PTS10:50-11:30
Fatma Nur KAN

Fatma Nur Kan

Türkçe Öğretmeni
  • PTS14:30-16:40
  • SAL09:00-13:00
  • CAR09:00-11:30
Ferhat ÖZMEN

Ferhat Özmen

Tarih Öğretmeni
  • PTS09:00-10:40
  • PER09:00-10:40
  • CUM10:40-12:20
FIRAT ÇAVUŞOĞLU

Firat Çavuşoğlu

Matematik Öğretmeni
  • PER09:00-10:40
  • CUM09:00-11:30
Fulya ÇİVİKGEDEY

Fulya Çivikgedey

Fen Bilgisi Öğretmeni
  • CUM11:40-:12:20
Gamze ÇAPA

Gamze Çapa

Anasınıfı Öğretmeni
Gamze KIRAN KILINÇ

Gamze Kiran Kilinç

Kimya Öğretmeni
  • PTS09:00-10:40
  • SAL09:00-10:40
  • PER09:00-10:40
  • CUM09:00-11:30
GİZEM TABAK

Gizem Tabak

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Gökçe YILMAZ

Gökçe Yilmaz

Fen Bilgisi Öğretmeni
  • SAL11:40-12:20
  • CUM15:25-16:05
GÖRKEM AKCAN

Görkem Akcan

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Gülşah IŞIK İÇSÖZ

Gülşah Işik İçsöz

Drama Eğitmeni
GÜLSER TİMUROĞLU

Gülser Timuroğlu

Sınıf Öğretmeni
Hale SİRKEOĞLU

Hale Sirkeoğlu

Türkçe Öğretmeni
  • PTS10:00-10:40
HATİCE GÖKTAŞ

Hatice Göktaş

Anasınıfı Öğretmeni
Havva BAYRAKTAR

Havva Bayraktar

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-09:40
  • CUM09:00-11:30
  • CAR09:00-12:20
  • CUM
HAVVA BİROL

Havva Birol

Anasınıfı Öğretmeni
Hilal ASIMOĞLU

Hilal Asimoğlu

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-:09:40
  • SAL13:45-14:25
  • CUM10:50-11:30
Hilal ÖRÇEN

Hilal Örçen

Anasınıfı Yrd. Öğretmeni
HÜSEYİN DEMİRCİ

Hüseyin Demirci

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
İbrahim BİLGİNER

İbrahim Bilginer

Akıl Oyunları Eğitmeni
  • PTS12:25-13:00
  • CUM12:00-13:00
İBRAHİM KAHRAMAN

İbrahim Kahraman

ÖLÇME DEĞERLENDİRME VE REHBERLİK UZMANI
İLKNUR KARAHAN

İlknur Karahan

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
İNCİ ÖZKEROĞLU

İnci Özkeroğlu

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
İpek YAVUZ

İpek Yavuz

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-09:40
  • SAL12:25-13:00
  • CUM10:50-11:30
İSMET YAĞCI

İsmet Yağci

Matematik Öğretmeni
  • PTS10:50-11:30
MAİDE BEKAR

Maide Bekar

İngilizce Öğretmeni
MELİKE GÜNEŞ

Melike Güneş

Görsel Sanatlar Öğretmeni
MELİS YALÇIN

Melis Yalçin

İngilizce Öğretmeni
Merve ÇEĞİL

Merve Çeğil

Din K.A.B. Öğretmeni
  • SAL10:50-11:30
  • CUM12:25-13:00
Merve METİN

Merve Metin

Anasınıfı Öğretmeni
MERVE ÖZTÜRK

Merve Öztürk

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
MERVE VURAL

Merve Vural

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
MİKAİL AYDIN

Mikail Aydin

İngilizce Öğretmeni
MÜZEYYEN TAŞDELEN

Müzeyyen Taşdelen

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
Naile Doğan

Naile Doğan

Sınıf Öğretmeni
Nazmiye ÇELİK

Nazmiye Çelik

Değerler Eğitimi Öğretmeni
  • PTS12:25-13:00
  • SAL11:40-12:20
Nevzat BAYRAM

Nevzat Bayram

Sınıf Öğretmeni
NUR ŞİMAL UTSAK

Nur Şimal Utsak

İlkokul Rehber Öğretmeni
ÖMER AVCI

Ömer Avci

Türkçe Öğretmeni
  • PTS10:00-10:40
Ömer KESKİN

Ömer Keskin

Sınıf Öğretmeni
Ozan ONGUN

Ozan Ongun

İngilizce Öğretmeni
  • CAR11:30-14:30
  • CUM09:00-12:20
Özlem KURDOĞLU

Özlem Kurdoğlu

Din K.A.B. Öğretmeni
  • PTS10:00-10:40
  • CAR10:00-10:40
RABİA AKDEMİR

Rabia Akdemir

MÜZİK ÖĞRETMENİ
Rüveyde SEZER

Rüveyde Sezer

Biyoloji Öğretmeni
Seçil ÖZGÜN

Seçil Özgün

Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni
SEDA HATİPOĞLU

Seda Hatipoğlu

Biyoloji Öğretmeni
Selen GÜLER

Selen Güler

Fizik Öğretmeni
  • PTS09:00-16:00
  • SAL09:00-14:30
  • CAR09:00-12:20
  • PER09:00-10:40
Selma ÖZER

Selma Özer

Coğrafya Öğretmeni
  • PTS14:30-16:40
  • SAL14:30-16:40
  • CUM13:40-16:40
SENEM YAŞAR

Senem Yaşar

Türkçe Öğretmeni
  • CAR09:00-10:20
  • CUM09:00-12:20
Seval SERTEL

Seval Sertel

Almanca Öğretmeni
  • SAL12:25-15:00
  • PER09:00-12:20
SEVDENUR BİTİK

Sevdenur Bitik

HEMŞİRE
Sevil DİNÇSOY

Sevil Dinçsoy

Sınıf Öğretmeni
ŞEYMA POLAT

Şeyma Polat

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
SHEENA KARABURUN

Sheena Karaburun

NATİVE
Sinan DEMİR

Sinan Demir

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • SAL10:50-11:30
SÜMEYYE GİDER

Sümeyye Gider

Beden Eğitimi Öğretmeni
TALHA ÇAĞRI CENGİZ

Talha Çağri Cengiz

Fen Bilgisi Öğretmeni
  • PTS15:25-16:05
  • CUM13:45-14:25
Talha ÖZKAN

Talha Özkan

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
TANER ERKUL

Taner Erkul

Din K.A.B. Öğretmeni
  • PTS09:00-10:40
  • SAL09:00-10:40
TÜLAY KIRAN

Tülay Kiran

Sınıf Öğretmeni
Türkan KOÇ

Türkan Koç

Sınıf Öğretmeni
UĞUR GÖKHAN ULUÇ

Uğur Gökhan Uluç

Beden Eğitimi Öğretmeni
  • CAR13:00-16:40
  • CUM09:00-12:20
UĞUR KAPTAN

Uğur Kaptan

Beden Eğitimi Öğretmeni
Uygar DURSUN

Uygar Dursun

Sınıf Öğretmeni
Vildan SARAL

Vildan Saral

Sınıf Öğretmeni
Yavuz YILMAZ

Yavuz Yilmaz

Matematik Öğretmeni
  • PTS09:00-10:40
  • CAR09:00-12:20
  • CUM09:00-11:30
Yeşim OLCA

Yeşim Olca

Sınıf Öğretmeni
Zeynep DENDEN

Zeynep Denden

Türkçe Öğretmeni
  • CUM11:40-12:20