Başarılar

  • Serhat ÇOBAN mask

    LYS Kocaeli 1.si

    Serhat ÇOBAN
    LYS Kocaeli 1.si Serhat Çoban 2017 LYS Türkiye 14.sü ve Kocaeli 1.si olarak Kocaeli'nin son 20 yıldaki en büyük başarını elde etti.
  • Zehra NİL SARIŞIK mask

    TEOG Türkiye 1.si

    Zehra NİL SARIŞIK
    TEOG Türkiye 1.si Zehra Nil ŞARIŞIK iki aşamalı yapılan TEOG sınavında iki sınavda da tüm sorulara doğru cevap vererek Türkiye biricisi olmuştur.
  • YILDIZ ERKEKLER YÜZME mask

    KOCAELİ 1.Sİ

    YILDIZ ERKEKLER YÜZME
    KOCAELİ 1.Sİ OKULLAR ARASI YÜZME YARIŞMASI YILDIZ ERKEKLER TAKIM 1.LİĞİ
  • GENÇ ERKEKLER BASKETBOL mask

    İLÇE 2.Sİ

    GENÇ ERKEKLER BASKETBOL
    İLÇE 2.Sİ BAŞİSKELE LİSELER ARASI BASKETBOL TURNUVASI 2.LİĞİ
  • BATUHAN FİLİZ mask

    TÜRKİYE YÜZME 1.Sİ

    BATUHAN FİLİZ
    TÜRKİYE YÜZME 1.Sİ OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE 100-200-400 MT. TÜRKİYE 1.Sİ
  • EMRE AYGÜN mask

    TÜRKİYE 4.SÜ

    EMRE AYGÜN
    TÜRKİYE 4.SÜ OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE 100 METRE SIRTÜSTÜ, 100 METRE KELEBEK VE 200 METRE KARIŞIK YÜZME KATEGORİLERİNDE TÜRKİYE 4.SÜ
  • ORTAOKUL YÜZME TAKIMI mask

    TÜRKİYE 2.Sİ

    ORTAOKUL YÜZME TAKIMI
    TÜRKİYE 2.Sİ 100-200 MT SERBEST BAYRAK YARIŞI TÜRKİYE İKİNCİSİ
  • ÇAĞAN BATU BAHADIR mask

    MASA TENİSİ MARMARA 1.Sİ

    ÇAĞAN BATU BAHADIR
    MASA TENİSİ MARMARA 1.Sİ MASA TENİSİ GENÇLER MARMARA BÖLGESİ 1.Sİ
  • İSMET TAHA KILIÇ mask

    BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE 1.Sİ

    İSMET TAHA KILIÇ
    BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE 1.Sİ BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SAĞ TÜRKİYE 2.Sİ, SOL TÜRKİYE 1.Sİ
  • VOLEYBOL GENÇLER LİSE TAKIMI mask

    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ

    VOLEYBOL GENÇLER LİSE TAKIMI
    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ BAŞİSKELE LİSELER ARASI VOLEYBOL TURNUVASI 1.Sİ
  • YILDIZ KIZLAR mask

    MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    YILDIZ KIZLAR
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ 2015-2016 MASA TENİSİ KOCAELİ 1.Sİ
  • GENÇ ERKEKLER MASA TENİSİ mask

    İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER MASA TENİSİ
    İL 1.Sİ 2017-2018 MASA TENİSİ KOCAELİ 1.Sİ
  • ZEYNEP DURU ÖZDEN mask

    TÜRKİYE 1.Sİ

    ZEYNEP DURU ÖZDEN
    TÜRKİYE 1.Sİ OXFORD BİG READ YARIŞMASI TÜRKİYE 1.Sİ
  • ÇAĞATAY ALPER ÜSTÜNAL mask

    YÜZME TÜRKİYE 1.Sİ

    ÇAĞATAY ALPER ÜSTÜNAL
    YÜZME TÜRKİYE 1.Sİ AÇIK SU MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ TÜRKİYE 1.Sİ
  • AYŞE İPEK DERİN mask

    SÜRAT PATENİ TÜRKİYE 2.Sİ

    AYŞE İPEK DERİN
    SÜRAT PATENİ TÜRKİYE 2.Sİ KISA KULVAR SÜRAT PATENİ FEDERASYON KUPASI TÜRKİYE 2.Sİ
  • B-TEAM KULÜBÜ mask

    İL 1.Sİ

    B-TEAM KULÜBÜ
    İL 1.Sİ OKUL VE STRATEJİ OYUNLARI TURNUVASI KOCAELİ 1.Sİ
  • ZEYNEP OKUYUCU mask

    İL 4.SÜ

    ZEYNEP OKUYUCU
    İL 4.SÜ KOCAELİ MİNİKLER AEROBİK JİMNASTİK 4.SÜ
  • İLKOKUL POLİFONİK KORO mask

    BAŞARI ÖDÜLÜ

    İLKOKUL POLİFONİK KORO
    BAŞARI ÖDÜLÜ 23. TÜRKİYE KOROLAR ŞENLİĞİ KORO SOLO UYUMU BAŞARI ÖDÜLÜ
  • GENÇ ERKEKLER mask

    AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER
    AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ 2015-2016 AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ
  • GENÇ KIZLAR mask

    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ

    GENÇ KIZLAR
    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ 2016-2017 VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ
  • GENÇ ERKEKLER mask

    MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ OKULLAR ARASI MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI GENÇ ERKEKLER TAKIM 1.Sİ
  • GENÇ ERKEKLER mask

    MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ KOCAELİ OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇ ERKEKLER 1.Sİ
  • 4/B mask

    YILIN EĞLENCELİ BİLİM SINIFI

    4/B
    YILIN EĞLENCELİ BİLİM SINIFI YILIN EĞLENCELİ BİLİM SINIFI 4/B
  • KÜÇÜK ERKEKLER mask

    TENİS İL 4.SÜ

    KÜÇÜK ERKEKLER
    TENİS İL 4.SÜ 2017-2018 KOCAELİ OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TENİS KÜÇÜK ERKEKLER 4.SÜ
  • YILDIZ KIZ mask

    MASA TENİSİ GRUP 1.Sİ

    YILDIZ KIZ
    MASA TENİSİ GRUP 1.Sİ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÇANAKKALE OKUL SPORLARI MASA TENİSİ YILDIZ KIZ GRUP 1.Sİ
  • YILDIZ KIZLAR mask

    MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    YILDIZ KIZLAR
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ 2015-2016 KOCAELİ OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YILDIZ KIZLAR İL 1.Sİ
  • YILDIZ ERKEKLER mask

    YÜZME İL TAKIM 1.Sİ

    YILDIZ ERKEKLER
    YÜZME İL TAKIM 1.Sİ 2016-2017 KOCAELİ OKUL SPORLARI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YILDIZ ERKEKLER TAKIM 1.Sİ
  • GENÇ ERKEKLER mask

    MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ 2016-2017 KOCAELİ OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇ ERKEKLER 1.Sİ
  • GENÇ ERKEKLER mask

    MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ 2017 -2018 KOCAELİ OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER 1.Sİ
  • GENÇ ERKEKLER mask

    BASKETBOL İLÇE 2.Sİ

    GENÇ ERKEKLER
    BASKETBOL İLÇE 2.Sİ 2016-2017 BAŞİSKELE GENÇ ERKEKLER BASKETBOL 2.Sİ
  • GENÇ KIZLAR mask

    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ

    GENÇ KIZLAR
    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ 2017-2018 BAŞİSKELE GENÇ KIZLAR VOLEYBOL 1.Sİ
  • ÖZEL KOCAELİ BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI mask

    İL 2.Sİ

    ÖZEL KOCAELİ BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI
    İL 2.Sİ KOCAELİ OKULLAR ARASI AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI 2.Sİ
  • YILDIZ KIZLAR mask

    YÜZME İL TAKIM 2.Sİ

    YILDIZ KIZLAR
    YÜZME İL TAKIM 2.Sİ 2017-2018 KOCAELİ OKUL SPORLARI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YILDIZ KIZLAR TAKIM 2.Sİ
  • YILDIZ ERKEKLER mask

    YÜZME İL GRUP 4.SÜ

    YILDIZ ERKEKLER
    YÜZME İL GRUP 4.SÜ 2016-2017 KOCAELİ OKULLAR ARASI YÜZME YILDIZ ERKEKLER GRUP 4.SÜ
  • GENÇ KIZLAR mask

    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ

    GENÇ KIZLAR
    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ 2016-2017 BAŞİSKELE GENÇ KIZLAR VOLEYBOL 1.Sİ
  • GENÇ KIZLAR mask

    VOLEYBOL İLÇE 2.Sİ

    GENÇ KIZLAR
    VOLEYBOL İLÇE 2.Sİ 2015-2016 KOCAELİ OKUL SPORLARI GENÇ KIZLAR VOLEYBOL İLÇE 2.Sİ
  •  GENÇ ERKEKLER mask

    AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER
    AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ 2015-2016 BAŞİSKELE İLÇESİ GENÇ ERKEKLER AYAK TENİSİ TURNUVASI İLÇE 1.Sİ
  • mask

    TAKEV AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI 4.SÜ

    TAKEV AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI 4.SÜ 2018-2019 İZMİR TAKEV OKULLARI'NIN DÜZENLEDİĞİ AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI 4.SÜ
  • mask

    YÜZME İL 1.Sİ

    YÜZME İL 1.Sİ 2018-2019 KOCAELİ GENÇ ERKEKLER YÜZME İL ŞAMPİYONU
  • ZEHRA KESER mask

    YÜZME İL 1.Sİ

    ZEHRA KESER
    YÜZME İL 1.Sİ 2018-2019 100 METRE SERBEST VE 200 METRE SERBEST İL BİRİNCİSİ
  • İSMET TAHA KILIÇ mask

    BİLEK GÜREŞİ İL 1.Sİ

    İSMET TAHA KILIÇ
    BİLEK GÜREŞİ İL 1.Sİ 2018-2019 SAĞ VE SOL KOL 70 KG İL 1.Sİ
  • mask

    FUTSAL İLÇE 3.SÜ

    FUTSAL İLÇE 3.SÜ 2018-2019 FUTSAL BAŞİSKELE İLÇE 3.SÜ
  • YUSUF KOLAYLI mask

    KROS İL 2.Sİ

    YUSUF KOLAYLI
    KROS İL 2.Sİ 2018-2019 5000 METRE KROS İL 2.Sİ
  • GENÇ ERKEKLER mask

    BASKETBOL İLÇE 4.SÜ

    GENÇ ERKEKLER
    BASKETBOL İLÇE 4.SÜ 2018-2019 GENÇ ERKEKLER BAŞİSKELE İLÇE 4.SÜ
  • ZEYNEP OKUYUCU mask

    AEROBİK CİMNASTİK İL 3.SÜ

    ZEYNEP OKUYUCU
    AEROBİK CİMNASTİK İL 3.SÜ 2018-2019 AEROBİK CİMNASTİK İL 3.SÜ
  • RANA UTKU mask

    ARTİSTİK CİMNASTİK İL 4.SÜ

    RANA UTKU
    ARTİSTİK CİMNASTİK İL 4.SÜ 2018-2019 ARTİSTİK CİMNASTİK İL 4.SÜ
  • BAŞAK YAPRAK BOĞAN mask

    MODERN PENTATLON İL BİRİNCİSİ

    BAŞAK YAPRAK BOĞAN
    MODERN PENTATLON İL BİRİNCİSİ 2018-2019 MODERN PENTATLON İL BİRİNCİSİ
  • KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL TAKIMI mask

    İLÇE 3.SÜ

    KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL TAKIMI
    İLÇE 3.SÜ 2018-2019 BAŞİSKELE KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASI 3.LÜĞÜ