Veli Görüşme Saatleri

Aşağıdaki listede öğretmenlerimizin veli görüşme günü ve saatlerine yer alıyor. Aradığınız öğretmeninin adını arama kutusuna yazarak hemen sonuça ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle buradan iletişime geçiniz.


ŞEYMA ÖZÇETİN

ŞEYMA ÖZÇETİN

İlkokul Rehber Öğretmeni.
İBRAHİM KAHRAMAN

İBRAHİM KAHRAMAN

Ölçme Değerlendirme ve Rehberlik Uzmanı.
İPEK ÖNDER

İPEK ÖNDER

Ortaokul Rehber Öğretmeni.
Seçil ÖZGÜN

Seçil ÖZGÜN

Anadolu ve Fen Lisesi Rehber Öğretmeni.
HAVVA BİROL

HAVVA BİROL

Anaokul Öğretmeni.
BURÇİN GÜMÜŞ

BURÇİN GÜMÜŞ

Anaokul Öğretmeni.
Gamze ÇAPA

Gamze ÇAPA

Anaokul Öğretmeni.
ELİF TEKE

ELİF TEKE

SINIF ÖĞRETMENİ.
KÜBRA DEDE

KÜBRA DEDE

Sınıf Öğretmeni.
YASEMİN OLGAÇ

YASEMİN OLGAÇ

Sınıf Öğretmeni.
Vildan SARAL

Vildan SARAL

Sınıf Öğretmeni.
GÜLSER TİMUROĞLU

GÜLSER TİMUROĞLU

Sınıf Öğretmeni.
TÜLAY KIRAN

TÜLAY KIRAN

Sınıf Öğretmeni.
TUĞÇE AYAZ

TUĞÇE AYAZ

Sınıf Öğretmeni.
Sevil DİNÇSOY

Sevil DİNÇSOY

Sınıf Öğretmeni.
ERBAY İNCE

ERBAY İNCE

Sınıf Öğretmeni.
Damla AKMAN

Damla AKMAN

Sınıf Öğretmeni.
Ayten ÖZBEK

Ayten ÖZBEK

Sınıf Öğretmeni.
Naile Doğan

Naile Doğan

Sınıf Öğretmeni.
Doğan Arslan

Doğan Arslan

Sınıf Öğretmeni.
Ayla YAĞMUR

Ayla YAĞMUR

İngilizce Öğretmeni.
  • SAL13:45-16:40
  • CAR10:40-16:40
Cansu TİRBEN KALMUK

Cansu TİRBEN KALMUK

İngilizce Öğretmeni.
Havva BAYRAKTAR

Havva BAYRAKTAR

İngilizce Öğretmeni.
  • PTS09:00-09:40
  • CAR09:00-12:20
  • CUM09:00-11:30
Hilal ASIMOĞLU

Hilal ASIMOĞLU

İngilizce Öğretmeni.
  • PTS09:00-:09:40
  • SAL13:45-14:25
  • CUM10:50-11:30
İpek YAVUZ

İpek YAVUZ

İngilizce Öğretmeni.
  • PTS09:00-09:40
  • SAL12:25-13:00
  • CUM10:50-11:30
Ozan ONGUN

Ozan ONGUN

İngilizce Öğretmeni.
  • CAR11:30-14:30
  • CUM09:00-12:20
ÇİĞDEM KAYA

ÇİĞDEM KAYA

İngilizce Öğretmeni.
CANSU YILDIZ

CANSU YILDIZ

İngilizce Öğretmeni.
  • PTS09:00-09:40
  • SAL10:00-10:40
AYŞE GİZEM ÇETİN

AYŞE GİZEM ÇETİN

İngilizce Öğretmeni.
MİKAİL AYDIN

MİKAİL AYDIN

İngilizce Öğretmeni.
MAİDE BEKAR

MAİDE BEKAR

İngilizce Öğretmeni.
EBRU ŞAHİN

EBRU ŞAHİN

İngilizce Öğretmeni.
  • CAR09:00-14:30
  • CUM09:00-10:40
Aymerilette ŞEN

Aymerilette ŞEN

NATIVE.
Elif ATEŞ

Elif ATEŞ

Almanca Öğretmeni.
  • SAL10:00-10:40
Seval SERTEL

Seval SERTEL

Almanca Öğretmeni.
  • SAL12:25-15:00
  • PER09:00-12:20
Eyüp ELMAS

Eyüp ELMAS

Türkçe Öğretmeni.
  • PTS13:00-16:00
  • SAL13:00-15:20
  • CUM10:00-11:20
SENEM YAŞAR

SENEM YAŞAR

Türkçe Öğretmeni.
  • CAR09:00-10:20
  • CUM09:00-12:20
Hale SİRKEOĞLU

Hale SİRKEOĞLU

Türkçe Öğretmeni.
  • PTS10:00-10:40
ÖMER AVCI

ÖMER AVCI

Türkçe Öğretmeni.
  • PTS10:00-10:40
Zeynep DENDEN

Zeynep DENDEN

Türkçe Öğretmeni.
  • CUM11:40-12:20
GÖRKEM AKCAN

GÖRKEM AKCAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ.
Bayram SAKALLI

Bayram SAKALLI

Matematik Öğretmeni.
  • PTS13:00-14:30
  • CAR14:30-16:40
  • CUM09:00-11:30
FIRAT ÇAVUŞOĞLU

FIRAT ÇAVUŞOĞLU

Matematik Öğretmeni.
  • PER09:00-10:40
  • CUM09:00-11:30
HÜSEYİN DEMİRCİ

HÜSEYİN DEMİRCİ

Matematik Öğretmeni.
MERVE VURAL

MERVE VURAL

Matematik Öğretmeni.
SİBEL ALKAN

SİBEL ALKAN

Matematik Öğretmeni.
İSMET YAĞCI

İSMET YAĞCI

Matematik Öğretmeni.
  • PTS10:50-11:30
Ezgi TOPRAKOĞLU

Ezgi TOPRAKOĞLU

Matematik Öğretmeni.
  • PTS10:50-11:30
EMRE KAYA

EMRE KAYA

Matematik Öğretmeni.
BÜŞRA ÇETİN

BÜŞRA ÇETİN

Matematik Öğretmeni.
AVNİ BATMANOĞLU

AVNİ BATMANOĞLU

FİZİK ÖĞRETMENİ.
Selen AKTÜRK

Selen AKTÜRK

Fizik Öğretmeni.
  • PTS09:00-16:00
  • SAL09:00-14:30
  • CAR09:00-12:20
  • PER09:00-10:40
Rüveyde SEZER

Rüveyde SEZER

Biyoloji Öğretmeni.
SEDA HATİPOĞLU

SEDA HATİPOĞLU

Biyoloji Öğretmeni.
AYŞE ŞEREMET

AYŞE ŞEREMET

Kimya Öğretmeni.
  • PTS09:00-10:40
  • SAL09:00-10:40
  • PER09:00-10:40
  • CUM09:00-11:30
ELİF KARDEŞ

ELİF KARDEŞ

Kimya Öğretmeni.
İNCİ ÖZKEROĞLU

İNCİ ÖZKEROĞLU

Fen Bilgisi Öğretmeni.
Fulya ÇİVİKGEDEY

Fulya ÇİVİKGEDEY

Fen Bilgisi Öğretmeni.
  • CUM11:40-:12:20
Gökçe YILMAZ

Gökçe YILMAZ

Fen Bilgisi Öğretmeni.
  • SAL11:40-12:20
  • CUM15:25-16:05
MERVE ÖZTÜRK

MERVE ÖZTÜRK

Fen Bilgisi Öğretmeni.
MERVE CEREN KARAYEL

MERVE CEREN KARAYEL

Fen Bilgisi Öğretmeni.
  • PTS15:25-16:05
  • CUM13:45-14:25
Selma ÖZER

Selma ÖZER

Coğrafya Öğretmeni.
  • PTS14:30-16:40
  • SAL14:30-16:40
  • CUM13:40-16:40
ÖZGE ÇAKAR

ÖZGE ÇAKAR

Tarih Öğretmeni.
Ayşe Gökçin SARAÇ

Ayşe Gökçin SARAÇ

Sosyal Bilgiler Öğretmeni.
  • PTS10:50-11:30
  • CUM11:40-12:20
Sinan DEMİR

Sinan DEMİR

Sosyal Bilgiler Öğretmeni.
  • SAL10:50-11:30
Nazmiye ÇELİK

Nazmiye ÇELİK

Değerler Eğitimi Öğretmeni.
  • PTS12:25-13:00
  • SAL11:40-12:20
Özlem KURDOĞLU

Özlem KURDOĞLU

Din K.A.B. Öğretmeni.
  • PTS10:00-10:40
  • CAR10:00-10:40
TANER ERKUL

TANER ERKUL

Din K.A.B. Öğretmeni.
  • PTS09:00-10:40
  • SAL09:00-10:40
EMRE KOÇ

EMRE KOÇ

Beden Eğitimi Öğretmeni.
  • PTS10:50-11:30
UĞUR KAPTAN

UĞUR KAPTAN

Beden Eğitimi Öğretmeni.
AYŞEGÜL KUTLUER

AYŞEGÜL KUTLUER

Beden Eğitimi Öğretmeni.
  • PTS11:30-16:40
  • SAL14:00-16:40
SÜMEYYE GİDER

SÜMEYYE GİDER

Beden Eğitimi Öğretmeni.
MELİKE GÜNEŞ

MELİKE GÜNEŞ

Görsel Sanatlar Öğretmeni.
İLKNUR KARAHAN

İLKNUR KARAHAN

Görsel Sanatlar Öğretmeni.
RABİA AKDEMİR

RABİA AKDEMİR

Müzik Öğretmeni.
EFE TUNAHAN

EFE TUNAHAN

Müzik Öğretmeni.
Gülşah IŞIK İÇSÖZ

Gülşah IŞIK İÇSÖZ

Drama Eğitmeni.
CANSU TOKYAY

CANSU TOKYAY

Drama Eğitmeni.
İbrahim BİLGİNER

İbrahim BİLGİNER

Akıl Oyunları Eğitmeni.
  • PTS12:25-13:00
  • CUM12:00-13:00
Beyza ERTATAR

Beyza ERTATAR

Akıl Oyunları Eğitmeni.
Talha ÖZKAN

Talha ÖZKAN

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni.
MÜZEYYEN TAŞDELEN

MÜZEYYEN TAŞDELEN

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni.
MERVE AYDIN

MERVE AYDIN

Hemşire.
  • PTS09:00 - 11:30